Olala Candle Vonný sójový vosk do aromalampy FROSTED CANDY APPLE 74 g

O'lala Candle Vonný sójový vosk do aromalampy FROSTED CANDY APPLE 74 g

Vaše cena:170,- včetně DPH

Dostupnost:Skladem 1 ks

Kód položky: OC-VV-91-frostedcanap

Výrobce:O'lala Candle CZ

Více informací

Vánoční trhy a jablíčka na špejli, máčená ve sladké karamelové polevě. Šťavnaté vrchní tóny zralého jablka, které postupně přechází do nádherně sladké, delikátní broskve v srdci, lemované krémovým karamelem. Vše je tlumeno luxusním pižmem, šeptem vanilky a glazováním cukru v základu. Úchvatná jablečná vůně pro dokreslení kouzelné atmosféry nejen Vánoc.

Dále v kategorii:AromaterapieVonné vosky do aromalampy

Podrobnější informace

DOKONALÁ VŮNĚ
Užijte si vaši oblíbenou vůni naplno!
 Sójový vosk je maximálně nasycen vonným olejem, pro co nejvyšší vonný výkon. Vůně pak není rušena parafínovým zápachem a stejně jako u dobrého parfému můžete vnímat jednotlivé kompozice vůně. Vůně se po vložení do aromalampy postupně rozvíjí do všech tónů, proto nedávejte hned na první dojem ;-)

Ve všech výrobcích O'lala Candle jsou použity pouze vysoce kvalitní koncentrované

vonné oleje z Anglie a USA, které mají certifikát IFRA a jsou určeny i pro použití v kosmetickém průmyslu (splňují náročné podmínky EU). Dojem z vůně je pak dokreslen kapkou neméně kvalitního tekutého EKO barviva pro profesionální použití v přírodních voscích.

Koncentrace vůně je opravdu velká a vonný vosk je po roztavení schopný provonět nejen celou místnost, ale např. i menší byt či kancelář úžasnou vůní, která i přes svou intenzitu neruší a je příje

mná.

HMOTNOST
Čistá hmotnost vosku min. 74g (6 kostiček).
Jedna kostička vydrží vonět 6 až 8 hodin.
To je až 48 hodin vaší oblíbené vůně.

TIP
Nebojte se namixovat své vlastní nové vůně!
 Pokud do aromalampy přidáte druhou kostičku jiné vůně, vznikne vám něco úplně nového a nepoznaného. Wow! Není to vzrušující? Jen pozor, aby aromalampa nepřetekla ;-)

Uživatelské hodnocení / zkušenosti / recenze pro O'lala Candle Vonný sójový vosk do aromalampy FROSTED CANDY APPLE 74 g

O'lala Candle Vonný sójový vosk do aromalampy FROSTED CANDY APPLE 74 g nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení

Doporučujeme k tomuto produktu