• Olala Candle Vonná sójová svíčka s dřevěným knotem BUBBLE GUM 190 g
Olala Candle Vonná sójová svíčka s dřevěným knotem BUBBLE GUM 190 g

O'lala Candle Vonná sójová svíčka s dřevěným knotem BUBBLE GUM 190 g

Vaše cena:359,- včetně DPH

Dostupnost:Skladem 3 ks

Kód položky: OC-VS-51-bubble

Výrobce:O'lala Candle CZ

Více informací

Vzpomínky na dětská léta, na poctivé žvýkačky, ze kterých se daly dělat obrovské bubliny... Naprosto totožná, intenzivní vůně, kterou budete mít chuť ochutnat. Ucítíte tóny čerstvě natrhaných lesních plodů, broskví, ananasu zakončených jemnými citrusy. Vonný vosk je vyroben pouze z přírodního sójového vosku GMO free, který pochází z obnovitelných zdrojů, narozdíl od parafínu, který je vedlejším ropným produktem, a je biologicky odbouratelný a veganský. Při jeho výrobě nebyly použity žádné živočišné produkty a nebylo provedeno žádné testování na zvířatech. Sójový vosk má nižší teplotu tání (cca 50°C), proto se rychleji rozpouští a může mnohem rychleji uvolňovat vůni. Dřevěný knot z čistého javorového dřeva se nemusí zastřihávat a při pálení slyšíme jemné praskání dřeva, které vám připomene hořící dřevo praskající v krbu.

Dále v kategorii:AromaterapieVonné svíčky

Podrobnější informace

DOKONALÁ VŮNĚ
Užijte si vaši oblíbenou vůni naplno!
 Sójový vosk je maximálně nasycen vonným olejem, pro co nejvyšší vonný výkon. Vůně pak není rušena parafínovým zápachem a stejně jako u dobrého parfému můžete vnímat jednotlivé kompozice vůně. Vůně se po vložení do aromalampy postupně rozvíjí do všech tónů, proto nedávejte hned na první dojem ;-)

Ve všech výrobcích O'lala Candle jsou použity pouze vysoce kvalitní koncentrované vonné oleje z Anglie a USA, které mají certifikát IFRA a jsou určeny i pro použití v kosmetickém průmyslu (splňují náročné podmínky EU). Dojem z vůně je pak dokreslen kapkou neméně kvalitního tekutého

EKO barviva pro profesionální použití v přírodních voscích.

Koncentrace vůně je opravdu velká a vonný vosk je po roztavení schopný provonět nejen celou místnost, ale např. i menší byt či kancelář úžasnou vůní, která i přes svou intenzitu neruší a je příjemná.

HMOTNOST
Čistá hmotnost vosku min. 190g.
To je až 40-50 hodin vaší oblíbené vůně.

DŘEVĚNÝ KNOT
Inovativní dřevěný knot je moderní náhradou běžných svíčkových knotů, které mohou obsahovat zdraví škodlivé olovo. To u dřevěného knotu opravdu nehrozí, je vyroben z čistého javorového dřeva a nemusí se zastřih

ávat, stačí případně odstranit přebívající zbytky, které samy nezhořely. Příjemnou změnou pak může být jemné praskání dřeva, které vám připomene hořící dřevo praskající v krbu.

HLINÍKOVÁ DÓZA
Elegantní bezešvá hliníková dóza s praktickým víčkem, která má mnoho výhod:

  • Při uzavření dózy vám zbytečně neuniká vůně z vosku a svíčka tak vydrží vonět ještě déle. A nepráší se na ní ;-)
  • Vosk není vystaven slunečním paprskům a proto nedochází k blednutí barev svíčky či k znehodnocování vonného oleje.
  • Již se nemusíte obávat, že po otevření zásilky Vám zůstanou pouze oči pro pláč nad rozbitým sklem. Hliníková doza se nerozbije :-)

Uživatelské hodnocení / zkušenosti / recenze pro O'lala Candle Vonná sójová svíčka s dřevěným knotem BUBBLE GUM 190 g

Hodnocení produktu: 100%Napsat vlastní hodnocení

100%

07.02.2019 14:17

moje nejoblibenejsi

  • skvele vydrzi a voni az do konce

Doporučujeme k tomuto produktu