HRISTINA Přírodní pleťová maska obnovující SAPPHIRE 100 ml

HRISTINA Přírodní pleťová maska obnovující SAPPHIRE 100 ml

Vaše cena:302,- včetně DPH

Dostupnost:Vyprodáno

Kód položky: HRI-524

EAN: 3800203821214

Výrobce:HRISTINA

Více informací

Tato jedinečná maska pro mastnou a smíšenou pleť pomáhá obnovit rovnováhu pleti, odstraňuje poškozené kožní buňky a snižuje výskyt pórů. Snižuje zánět silnou antioxidační schopností a podporuje hydrataci pleti, která je pak hebká, svěží a zdravá.

Dále v kategorii:ObličejPleťová maska

Parametry

Typ pleti: mastná, smíšená
Objem: 100ml

Podrobnější informace

Obličejovou masku naneseme na čistou pleť a necháme 10-15minut účinkovat, a to až do zaschnutí  masky na obličeji Po omytí vodou  naneseme krém, nejlépe ze stejné řady pro rychlejší a lepší výsledky.

Safír je bohatý na železo a tento modrý kámen stimuluje produkci kolagenu a pomáhá pleti získat zpět svou pevnost a pružnost. Vhodné pro mastnou a problematickou pleť.

 

Složení: VODA, KAOLÍN, OXID ZINEČNATÝ,

JOJOBOVÝ OLEJ, MANDLON HOŘKÁ OLEJ, SAFÍROVÝ PRÁŠEK,  KOPŘIVA DVOUDOMÁ , OLEJ Z PŠENIČNÝCH KLÍČKŮ, HEŘMÁNEK PRAVÝ, ŠALVĚJ LÉKAŘSKÁ EXTRAKT,  ALOE VERA EXTRAKT, BÍLÉ PIŽMO, VČELÍ VOSK

 

INCI: AQUA, KAOLIN, ZINK OXIDE, JOJOBA OIL, PRUNUS DULCIS OIL, SAPPHIRE POWDER, URTICA DIOICA EXTRACT, WHEAT GERM OIL, MATRICARIA CHAMOMILLA EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS EXTRACT, ALOE VERA EXTRACT, WHITE MUSC, BEESWAX

Uživatelské hodnocení / zkušenosti / recenze pro HRISTINA Přírodní pleťová maska obnovující SAPPHIRE 100 ml

HRISTINA Přírodní pleťová maska obnovující SAPPHIRE 100 ml nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení

Doporučujeme k tomuto produktu