HRISTINA Přírodní mast s řebříčkem obecným 40 ml

HRISTINA Přírodní mast s řebříčkem obecným 40 ml

Vaše cena:245,- včetně DPH

Dostupnost:Skladem 1 ks

Kód položky: HRI-1541

Výrobce:HRISTINA

Více informací

Vynikající pro dehydratovanou pleť. Mast udržuje kyselou a alkalickou rovnováhu a hydratuje pleť do hloubky. Působí protizánětlivě a protialergicky. Určeno zejména pro dehydratovanou, suchou a nezdravě vypadající pleť, která ztratila vitalitu. Vyživuje do hloubky, regeneruje buňky, obnovuje zdravou strukturu tkání a svěží vzhled obličeje. Zklidňuje podrážděnou a citlivou pokožku, má antiseptický a protizánětlivý účinek. Zlepšuje tok kyslíku, podporuje fungování buněčné membrány, zmenšuje póry, doplňuje proteiny, které jsou nezbytné pro obnovení tkání. Reguluje vylučování tuků, udržuje rovnováhu alkalických kyselin a hydrataci v buňkách. O řebříčku je známo, že léčí záněty a akné, čistí a otevírá póry. Tato bylina působí jako silný přírodní antioxidant, který bojuje proti škodlivým účinkům volných radikálů a procesů stárnutí. Použijte mast na noc po vyčištění pórů vhodným produktem, nezapomeňte na peelingové procedury obličeje, které otevírají a připravují póry pro příjem užitečných vitamínů a minerálů z masti. V případě potřeby ráno naneste mast jemným pohybem. Jakmile se zlepší vzhled a struktura pleti, můžete mast používat pouze na noc a na den si vyberte lehčí krém.

Dále v kategorii:ObličejOční krémyDenní krémyNoční krém

Parametry

Typ pleti: suchá, citlivá, aknózní
Objem: 40ml

Podrobnější informace

Ráno a večer naneste malé množství masti jemnými masážními pohyby na suchou a čistou pokožku.

Víte že: Pravidelné používání přírodních rostlinných olejů zachovává přirozenou rovnováhu vody a tuku v pokožce, která je nezbytná pro její zdravý vzhled. Přírodní rostlinné oleje se nejlépe vstřebávají pouze tehdy, jsou-li správně kombinovány v krémech, mastech, balzámech a pleťových

vodách. Je důležité vědět, že všechny látky obsažené v olejích jsou absorbovány pokožkou, protože pokožka propouští pouze tuky a ne vodu. Oleje jsou přirozeným zdrojem dvou vitamínů, zvláště důležitých pro udržení dobrého vzhledu a zdraví pokožky – jsou to vitamíny F a E. Tyto vitamíny pomáhají regenerovat pleť od každodeního stresu a po opalování na slunci. 

Složení našich prod

uktů je úplné. Každý produkt je registrován v CPNP a je kontrolován státní hygienickou správou. Kosmetika není testovaná na zvířatech.

SLOŽENÍ: AVOKÁDOVÉ MÁSLO, BAMBUCKÉ MÁSLO, ALLANTOIN, ŘEBŘÍČEK OBECNÝ EXTRAKT, VČELÍ VOSK

INGREDIENTS: AVOCADO BUTTER, SHEA BUTTER, CACAO BUTTER, ALANTOIN, ACHILEA MILLEFOLIUM EXTRACT, BEESWAX

Uživatelské hodnocení / zkušenosti / recenze pro HRISTINA Přírodní mast s řebříčkem obecným 40 ml

HRISTINA Přírodní mast s řebříčkem obecným 40 ml nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení

Doporučujeme k tomuto produktu