Honestly pHresh Přírodní pánský tuhý deodorant VITAL 64 g

Honestly pHresh Přírodní pánský tuhý deodorant VITAL VETIVER 64 g

Vaše cena:299,- včetně DPH

Dostupnost:Vyprodáno

Kód položky: LB-HP-1037

Výrobce:Honestly pHresh

Více informací

100% přírodní deodorant brání bakteriím šířit zápach a nemalou výhodou je zpomalení růstu chloupků. Tento tuhý deodorant obsahuje účinný enzym, který zabrání právě bakteriím šířit nepříjemný zápach při pocení, ale nabrání v pocení tak, jako chemické antiperspiranty! Jeho složení je bez umělých látek, velmi dobře hydratuje a pečuje o jemnou pokožku podpaží a aloe vera udržuje přirozené pH pokožky. Vyzkoušeli jsme a opravdu budete i Vy mít 100% pocit svěžesti a čistoty celý den! Výhodu je zpomalený růst chloupků. Svěží vůně kombinuje vetiver a balzamové dřevo. Výrobce Honestly pHresh si získal důvěru tisíce žen na celém světě díky pečujícímu, účinnému a spolehlivému složení deodorantu.

Dále v kategorii:TěloPřírodní deodoranty

Parametry

Hmotnost: 64g

Podrobnější informace

Složení:

Organic Arrowroot Powder, Fair Trade Certified Shea Butter, Fair Trade Certified Cocoa Butter, Organic Coconut Oil, Magnesium Hydroxide, Candellia Wax, Naturally

Extracted Fragrance

Upozorňujeme, že výrobce často mění potisk na etiketách produktů, proto se může stát, že Vám dorazí produkt s jinou grafikou. Děkujeme za pochopení.

Uživatelské hodnocení / zkušenosti / recenze pro Honestly pHresh Přírodní pánský tuhý deodorant VITAL VETIVER 64 g

Hodnocení produktu: 100%Napsat vlastní hodnocení

100%

02.03.2018 15:56

výborný deodorant i na sport, koupil jsem si vícero druhů

  • spokojenost

Doporučujeme k tomuto produktu