Honestly pHresh Přírodní dámský tuhý deodorant BARELY SWEET 64 g

Honestly pHresh Přírodní dámský tuhý deodorant BARELY SWEET 64 g

Vaše cena:299,- včetně DPH

Dostupnost:Vyprodáno

Kód položky: LB-HP-0063

EAN: 894269002123

Výrobce:Honestly pHresh

Více informací

Naprosto perfektní 100% přírodní deodorant brání bakteriím šířit zápach a nemalou výhodou je zpomalení růstu chloupků. Tento tuhý deodorant obsahuje účinný enzym, který zabrání právě bakteriím šířit nepříjemný zápach při pocení, ale nabrání v pocení tak, jako chemické antiperspiranty! Jeho složení je bez umělých látek, velmi dobře hydratuje a pečuje o jemnou pokožku podpaží a aloe vera udržuje přirozené pH pokožky. Vyzkoušeli jsme a opravdu budete i Vy mít 100% pocit svěžesti a čistoty celý den! Výhodu je zpomalený růst chloupků. Vůně kombinuje tóny po jahodách, malinách, pomerančích a vanilce. Výrobce Honestly pHresh si získal důvěru tisíce žen na celém světě díky pečujícímu, účinnému a spolehlivému složení deodorantů.

Dále v kategorii:TěloPřírodní deodoranty

Parametry

Hmotnost: 64g

Podrobnější informace

Složení:

Organic Arrowroot Powder, Fair Trade Certified Shea Butter, Fair Trade Certified Cocoa Butter, Organic Coconut Oil, Magnesium Hydroxide, Candellia Wax, Naturally

Extracted Fragrance

Upozorňujeme, že výrobce často mění potisk na etiketách produktů, proto se může stát, že Vám dorazí produkt s jinou grafikou. Děkujeme za pochopení.

Uživatelské hodnocení / zkušenosti / recenze pro Honestly pHresh Přírodní dámský tuhý deodorant BARELY SWEET 64 g

Hodnocení produktu: 100%Napsat vlastní hodnocení

100%

22.01.2018 08:24

DOKONALÝ! Na tento deodorant jsem přišla náhodou a docela jsem nad jeho koupí přemýšlela, aby to nebyl zase další, byť přírodní, ale nefunkční přípravek. Nicméně, od prvního okamžiku jsem ho milovala! Nádherná vůně, která ale neobtěžuje, nicméně žádný zápach při přirozeném pocení během dne. Vyzkouším i jiné vůně, ale základem je, že tento výrobek pracuje SKVĚLE!

  • -tuhý, ale roztírá se jako komerční chemické antiperspiranty
  • - nádherná vůně, žádný zápach po celý den
  • - bez jedovaté chemie
  • - když už jste na konci, tak má tendence se rozpadnout, takže doporučuji vysunout vždy jen trošinku a nanášet jedním směrem a opatrně :-)

Doporučujeme k tomuto produktu