HANNA MARIA Esenciální olej 6. čakra - ODPOVĚDNOST SAMA ZA SEBE směs proti stresu 10 ml

HANNA MARIA Esenciální olej 6. čakra - ODPOVĚDNOST SAMA ZA SEBE směs proti stresu 10 ml

Vaše cena:289,- včetně DPH

Dostupnost:Skladem 1 ks

Kód položky: HM-190106

EAN: 8595228400333

Výrobce:Hanna Maria Therapy

Více informací

NÁŠ TIP !!! PSYCHICKÉ UVOLNĚNÍ VÁM POSKYTNE TATO SMĚS V KOUPELI, ALE I APLIKACÍ PŘÍMO NA ČELO. ULEVÍ STAROSTEM A POMŮŽE PROBLÉMŮM Z VENČÍ. Kompozice 100% čistě přírodních esenciálních olejů podporuje intuici, dopovědnost za své činy, uvědomění si svých silných i slabých stránek. Jelikož je to energie působící v oblasti třetího oka, napomáhá uvolňovat blokace v oblasti čela a zadní části hlavy-šišinky. Uvolňuje stres a bolesti hlavy z přepracovanosti nebo z příliš velké zodpovědnosti a strachu z nezvládnutelné nebo těžké situace. Výrazně zklidňuje mysl. Tato směs obsahuje éterické oleje z pomeranče, levandule, citronu a rozmarýnu.

Dále v kategorii:AromaterapieČakrová aromaterapie

Parametry

Objem: 10ml

Podrobnější informace

Využijte 100% čisté přírodní éterické oleje do vodní lázně, což je úžasná relaxace, voňavý očistný proces, kdy účinky olejů vstupují do těla skrz kůži přes lymfatický a imunitní systém a dále inhalací přes plíce, tedy krevním oběhem.

Doporučené dávkování pro koupel: 5-7 kapek na 100l vody.

Pozor!

Při

této koupeli nepoužívvejte žádné chemické přípravky (šampony, mýdla, pěny do koupele). Energetické informace vložené do kompozic chemickými procesy nenávratně zničíte, zůstane pouze vůně bez terapeutického účinku.
 

Pro masáž postačí 3-5 kapek do nosného oleje (mandlový, olivový).

Uživatelské hodnocení / zkušenosti / recenze pro HANNA MARIA Esenciální olej 6. čakra - ODPOVĚDNOST SAMA ZA SEBE směs proti stresu 10 ml

Hodnocení produktu: 100%Napsat vlastní hodnocení

100%

02.02.2017 14:37

Velmi relaxační! Používám nejen do aromalampy, ale i do koupele a mám i svůj mandlový olejíček na celé tělo s pár kapkami této esence - velmi mi pomáhá se zklidnit a uvolnit stres.

Doporučujeme k tomuto produktu