HANNA MARIA Esenciální olej 5. čakra - SEBEVYJÁDŘENÍ směr pro koncentraci 10 ml

HANNA MARIA Esenciální olej 5. čakra - SEBEVYJÁDŘENÍ směs pro koncentraci 10 ml

Vaše cena:289,- včetně DPH

Dostupnost:Vyprodáno

Kód položky: HM-190105

EAN: 8595228400043

Výrobce:Hanna Maria Therapy

Více informací

NÁŠ TIP !!! TRPÍTE BOLESTMI HLAVY ? NEMŮŽETE SE SOUSTŘEDIT? POUŽIJTE TUTO SMĚS. Tato kompozice 100% čistě přírodních olejů je vhodná pro jednotlivce, kteří jsou ve slovním kontaktu s okolím, jsou aktivní, rozvíjejí své nadání, a to především v oblasti duševní práce. Energie této směsi aktivuje mozkovou činnost a napomáhá jejímu aktivnímu využití. Podporuje soulad mezi centrem myšlení a schopností vyjadřování. Vynikajících účinků dosahuje třeba při řízení auta nebo při neschopnosti se koncentrovat. Je velmi oblíbená u profesí vyžadujících přesnost, detailní práci, komunikaci a koncentraci. Směs obsahuje éterické oleje z cypřiše, rozmarýnu, bazalky, citronu a bergamotu.

Dále v kategorii:AromaterapieČakrová aromaterapie

Parametry

Objem: 10ml

Podrobnější informace

Využijte 100% čisté přírodní éterické oleje do vodní lázně, což je úžasná relaxace, voňavý očistný proces, kdy účinky olejů vstupují do těla skrz kůži přes lymfatický a imunitní systém a dále inhalací přes plíce, tedy krevním oběhem.

Doporučené dávkování pro koupel: 5-7 kapek na 100l vody.

Pozor!

Při

této koupeli nepoužívvejte žádné chemické přípravky (šampony, mýdla, pěny do koupele). Energetické informace vložené do kompozic chemickými procesy nenávratně zničíte, zůstane pouze vůně bez terapeutického účinku.
 

Pro masáž postačí 3-5 kapek do nosného oleje (mandlový, olivový).

Uživatelské hodnocení / zkušenosti / recenze pro HANNA MARIA Esenciální olej 5. čakra - SEBEVYJÁDŘENÍ směs pro koncentraci 10 ml

HANNA MARIA Esenciální olej 5. čakra - SEBEVYJÁDŘENÍ směs pro koncentraci 10 ml nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení

Doporučujeme k tomuto produktu