HANNA MARIA Esenciální olej 4. čakra - LÁSKA K SOBÉ směs pro uvolnění 10 ml

HANNA MARIA Esenciální olej 4. čakra - LÁSKA K SOBÉ směs pro uvolnění 10 ml

Vaše cena:289,- včetně DPH

Dostupnost:Vyprodáno

Kód položky: HM-190104

EAN: 8595228400029

Výrobce:Hanna Maria Therapy

Více informací

NÁŠ TIP !!! VÝBORNÁ SMĚS PRO JARNÍ ÚNAVU, POSKYTUJE VYDATNÝ ODPOČINEK, UVOLŇUJE NEGATIVNÍ ENERGII. Tato směs 100% čistě přírodních éterických olejů užíváme během dne pro zklidnění emocí srdce. Vynikající relaxační esence pro večeerní odpočinek po celodenní práci nebo únavném dni. Energie éterických olejů navozuje pocit lásky, pochopení, radosti a sounáležitosti. Odbourává obavy, strach a nechuť do další práce či rozhodnutí, které nosíme v srdci. Energie olejů pomáhá nalézt lásku k sobě a umění ji dále předávat. Z éterických olejů amyrisu, máty peprné, limetky, pomeranče, lemongrasu a levandule.

Dále v kategorii:AromaterapieČakrová aromaterapie

Parametry

Objem: 10ml

Podrobnější informace


Využijte 100% čisté přírodní éterické oleje do vodní lázně, což je úžasná relaxace, voňavý očistný proces, kdy účinky olejů vstupují do těla skrz kůži přes lymfatický a imunitní systém a dále inhalací přes plíce, tedy krevním oběhem.

Doporučené dávkování pro koupel: 5-7 kapek na 100l vody.

Pozor!

Při

této koupeli nepoužívvejte žádné chemické přípravky (šampony, mýdla, pěny do koupele). Energetické informace vložené do kompozic chemickými procesy nenávratně zničíte, zůstane pouze vůně bez terapeutického účinku.
 

Pro masáž postačí 3-5 kapek do nosného oleje (mandlový, olivový).

Uživatelské hodnocení / zkušenosti / recenze pro HANNA MARIA Esenciální olej 4. čakra - LÁSKA K SOBÉ směs pro uvolnění 10 ml

HANNA MARIA Esenciální olej 4. čakra - LÁSKA K SOBÉ směs pro uvolnění 10 ml nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení

Doporučujeme k tomuto produktu