HANNA MARIA Esenciální olej 2. čakra - SEBEÚCTA harmonizující směs 10 ml

HANNA MARIA Esenciální olej 2. čakra - SEBEÚCTA harmonizující směs 10 ml

Vaše cena:289,- včetně DPH

Dostupnost:Vyprodáno

Kód položky: HM-190102

EAN: 8595228400340

Výrobce:Hanna Maria Therapy

Více informací

Kompozice 100% čistých přírodních olejů pro harmonizaci vztahů v rodině. Výborná pro rodiny s dětmi. Tato směs svojí energií probouzí hluboké pocity související s fyzickou existencí, podporuje kreativitu a radost při tvoření vlastního života. Jemná, ale zároveň do hloubky působící jemnohmotná energie éterických olejů má pozitivní vliv na harmonizaci mateřského pudu a lásku k dětem. Harmonizuje energii ženských pohlavních orgánů, napomáhá při menstruačních bolestech a bolestech podbřišku spojených s hormonální nerovnováhou. Výrazně posiluje nízkou energii ledvin a močového měchýře. Směs obsahuje 100% přírodní éterické oleje z cypřiše, fenyklu, citrónu, máty peprné, pomeranče, limetky a lemongrasu.

Dále v kategorii:AromaterapieČakrová aromaterapie

Parametry

Objem: 10ml

Podrobnější informace

Využijte 100% čisté přírodní éterické oleje do vodní lázně, což je úžasná relaxace, voňavý očistný proces, kdy účinky olejů vstupují do těla skrz kůži přes lymfatický a imunitní systém a dále inhalací přes plíce, tedy krevním oběhem.

Doporučené dávkování pro koupel: 5-7 kapek na 100l vody.

Pozor!

Při

této koupeli nepoužívvejte žádné chemické přípravky (šampony, mýdla, pěny do koupele). Energetické informace vložené do kompozic chemickými procesy nenávratně zničíte, zůstane pouze vůně bez terapeutického účinku.
 

Pro masáž postačí 3-5 kapek do nosného oleje (mandlový, olivový).

Uživatelské hodnocení / zkušenosti / recenze pro HANNA MARIA Esenciální olej 2. čakra - SEBEÚCTA harmonizující směs 10 ml

HANNA MARIA Esenciální olej 2. čakra - SEBEÚCTA harmonizující směs 10 ml nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení

Doporučujeme k tomuto produktu