• BIORYTHME 100% přírodní deodorant Citronová meduňka VELKÝ 30 g
BIORYTHME 100% přírodní deodorant Citronová meduňka VELKÝ 30 g

BIORYTHME 100% přírodní deodorant Citronová meduňka VELKÝ 30 g

Vaše cena:249,- včetně DPH

Dostupnost:Skladem 2 ks

Kód položky: BR-D-CM-V

Výrobce:BIORYTHME

Více informací

100% přírodní deodorant, který spolehlivě funguje po celý den. V praktickém vysouvacím obalu pro pohodlné a rychlé nanesení. Svěží vůně éterických olejů z meduňky a citronely, která je však hlubší, zemitější, než typické citrusové vůně (citron, pomeranč atd.). Vůně vhodná i pro muže! Tuto přírodní vůni budete cítit mnoho hodin po nanesení, nejprve intenzivněji, postupem času zeslábne – ale pořád budete cítit lehký osvěžující závan.

Dále v kategorii:TěloPřírodní deodoranty

Parametry

Hmotnost: 30g

Podrobnější informace

Nepoužívejte na jedno z nejcitlivějších míst těla chemický koktejl skrývající se v běžných výrobcích z televizní reklamy!

Biorythme deodorant splní, co slíbí! Má 100% přírodní složení a opravdu funguje po celý den. Nebrání přirozenému pocení, které slouží k ochlazování těla a vyplavování toxinů. Pomáhá ale vypořádat se s bakteriemi, které žijí v našem podpaží a z potu vyrábějí smrduté látky – celý den si tedy můžete užívat svěžesti, aniž by deodorant ucpával potní žlázy!

Základem složení je kakaové máslo v potravinářské kvalitě, které se v takovém množství v kosmetice příliš nevidí (je drahé, proto se většinou přidává jen jako luxusní přísada). Deodorant perfektně funguje také díky dvěma kouzelným složkám – těmi jsou Triethyl Citrate (jinak zvaný také Lemon Ester) a Farnesol. Triethyl Citrate je rostlinný ester kyseliny citronové,

který se dokonce používá v potravinářství a Farnesol je zase přirozenou součástí některých esenciálních olejů (např. neroli, růže, citronela)

Praktický vysouvací obal pro jednoduchou a přesnou aplikaci bez toho, abyste museli dumat nad tím, kolik je správné množství

Všechny deodoranty Biorythme obsahují pouze autentické, čisté éterické oleje, nikoliv syntetické parfémy

Složení: Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové máslo), Sodium Bicarbonate (jedlá soda), Zea Mays Starch (kukuřičný škrob), Beeswax (včelí vosk), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový olej), Triethyl Citrate (rostlinný ester kyseliny citronové), Farnesol (přirozená složka některých éterických olejů), Melissa Officinalis Leaf Oil (meduňkový éterický olej), Cymbopogon Winterianus Herb Oil (citronelový éterický olej), Linalool*, Limonene*, Geraniol*, Citronellol*

, Citral*, Eugenol*

* přirozené složky obsažených éterických olejů

Použití: Deodorant vyjíždí nahoru při otáčení spodním kolečkem na druhou stranu, než je obvyklé (PO směru hodinových ručiček). Deodorant je založený na kakaovém máslu, které je za pokojové teploty tuhé (tak jako čokoláda), při styku s lidským teplem ale okamžitě taje. Proto fungují tyto triky pro pohodlné nanášení:

1. Skladovat deo v teple (ideální teplota je okolo 25 °C)

2. Před samotným nanášením nechat deo chvíli (pár sekund) přitisknutý v podpaží (jako slepice kuřátka :-)

3. Při roztírání deodorant jemně "tlačit" k pokožce tak, aby byl neustále v kontaktu s tělem.

Deo nejlépe funguje na oholené podpaží. Aplikace lze během dne opakovat.

Spotřebujte: do 12 měsíců od otevření

Uživatelské hodnocení / zkušenosti / recenze pro BIORYTHME 100% přírodní deodorant Citronová meduňka VELKÝ 30 g

BIORYTHME 100% přírodní deodorant Citronová meduňka VELKÝ 30 g nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení

Doporučujeme k tomuto produktu